Euphoria na Facebooku

GREAT LASHES przedłużanie rzęs
"Great lashes"
zmysłowe rzęsy w rozmiarze XXL a la Hollywood

Supertrwałe, naturalne, antyalergiczne, pojedynczo przyklejane rzęsy
Najnowszy produkt firmy "alessandro" — "Great Lashes" umożliwia przedłużenie i zagęszczenie naturalnych rzęs za pomocą 4 technik (sztuczne rzęsy na pasku, rzęsy w kępkach, przedłużanie rzęs pojedynczymi włoskami, zagęszczanie rzęs pojedynczymi włoskami). Usługa wykonywana jest tylko i wyłącznie w certyfikowanych gabinetach kosmetycznych.
Najbardziej innowacyjna z technik Lash Extensions polega na przedłużeniu rzęs pojedynczymi (syntetycznymi), antyalergicznymi rzęsami, które przykleja się do naturalnych za pomocą permanentnego kleju. Zabieg trwa od 1 do 1,5 godziny, a koszt uzależniony jest od ilości wykorzystanych w zabiegu rzęs. Na jedno oko należy dokleić od 30 do 100 rzęs. Dostępne są one w różnych długościach: od 7 do 13 mm oraz w dwóch formach: FULLCURL (mocno podkręcone), HALFCURL (proste).
Technika zagęszczenia rzęs pojedynczymi rzęsami może być stosowana jako uzupełnienie zabiegu przedłużenia rzęs. Technika to polega na przyklejaniu w odpowiednich odległościach, pomiędzy naturalnymi rzęsami czterech pojedynczych rzęs jedna nad drugą, (a nie jak zwykle jedna obok drugiej).
Rzęsy można usunąć w dowolnym momencie. Jednakże ze względów bezpieczeństwa usługa to odbywa się tylko i wyłącznie w certyfikowanym gabinecie kosmetycznym w którym wykonano usługę "Great Lashes".
W przypadku właściwej pielęgnacji efekt przedłużenia i zagęszczania rzęs utrzymuje się nawet do 8 tygodni!

Copyright 2007-2015 Euphoria
zamknij